Družinová čarodějná parta už finišuje v příběhové hře s čarodějem Modromírem. Ale konec čarování ještě není...

Posledním úkolem v příběhu čaroděje Modromíra a krále Dobromysla II. bylo zdolat protivníka. Malí čarodějové pomohli králi vyčarovat kouzelný meč.Teď malé čaroděje čeká tvoření kouzelného náramku z nastřádaných modromírovských korálků jako odměn za splnění kouzelných úkolů. V pytlíčku mají děti i kouzelné svítící kamínky a čeká je doplnění samolepek do čarodějných knížek. A protože hodně dětí stále chybí, budeme vše doplňovat postupně, protože pak na malé čaroděje čeká zvláštní odměna.Už jsme nachystaní i na prosincové čarování a to s adventním kalendářem s pokusy od ÚDiFu (Úžasné divadlo fyziky). Pomalu jsme začali i bez kalendáře, protože včera byl k obědu pomeranč, a to jsme nemohli odolat, abychom z nesnězené kůry a semenicového sloupku nevyrobili svíčky.

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se