Družinová čarodějná parta dnes měla v prvním oddělení slavnost. Malým čarodějnickým učňům byly za za splnění úkolů od kouzelníka Modromíra předány Řády Bílé kočky.

Na slavnostní předávání řádů jsme si pozvali paní ředitelku. Zazpívali jsme jí naši čarodějnou hymnu. Všechny přítomné děti pak získaly Řád Bílé kočky. Domů si odnesly medaili, řád, kouzelný sáček s náramkem z nastřádaných modrých korálků a se svítícími modrými kamínky a svojí čarodějnou knihu. Nakonec jsme si ještě zakouzlili a slavnost uzavřeli.

S čarodějem Modromírem ovšem nepřestáváme čarovat. Budeme pomáhat a kouzlit v dalším čarodějném příběhu.  

Vše o čaroději Modromírovi se dozvíte ZDE a můžete čarovat s dětmi i doma :)

A tady se můžete podívat na průřez našeho čarodějného učení a zazpívat si naši písničku "Čaroděj Modromír":Ještě na doplnění přikládáme fotografie z dnešní slavnosti. Děti, které dnes chyběly, se nemusí obávat, že by za své splněné čarodějné úkoly nedostaly odměnu. Vše na ně v družině čeká. Těšíme se na ně a také je slavnostně oceníme. Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se