Od pondělka do středy se událo v družině mnohé a hlavně nás neopouštěla dobrá nálada :D

V prvním oddělení jsme si začali tvořit družinová pravidla a jako první jsme si vytvořilo pravidlo "dobré nálady". Umíme pojmenovat svoje pocity a nestydíme se za smutek, nervozitu nebo nejistotu.

S čarodějem Modromírem jsme začali opět zachraňovat pohádkový svět.

Venku nás nezaskočí ani déšť, však máme altánek, kde můžeme zpívat, rytmizovat a hrát hry i za deštivého počasí.

Při ranním provozu také nezahálíme. Děti objevilo kouzlo vystřihovánek a pustily se do výroby papírového divadélka. Ráno je klid i na chvilku samostatné četby.

Předškoláci zase kouzlili a tentokrát si vyčarovali strašidélka a hasicí plyn. Atd. atd :)

Dobrá nálada nás neopouští, tak doufáme, že nám vydrží, i když se objeví různé těžkosti a trable.

Pozn.: některé fotky s předškoláčky nafotil předškolák Ondra V.