Tak jako malíř podzim zbarvuje okolní přírodu, tak i ti nejmenší v družině čarovali s barvičkami. Podívejte se na video a doprovodné fotografie.

Za dětmi z přípravky se opět ve středu po obědě vypravil čaroděj Modromír a naučil děti nové "kouzlo". Děti ale už ví, že to nejsou žádná kouzla, čáry a máry, ale pokusy, které nám vysvětlují jevy okolo nás. Povídali jsme si o podzimu, barvách, ovoci atd. Slova vzlínavost a vsakování byla pro ně nová, ale v praxi si vše vyzkoušeli.

Venku si pak samostatně mohly pokusy vyzkoušet i ostatní děti. Do fotogalerie se nám i přimotal podzimní koberec, který udělaly děti z prvního oddělení :)

První dvě fotografie jsou od předškoláka Tomáška H., každý týden jeden předškoláček zkouší fotit naše aktivity.