Děti v prvním oddělení družiny vyslovily přání do nového roku a žertovně věštily.
Bunkry v družině.

Co vše si přejeme, aby přinesl nový rok 2023? Jaký bude? Při četbě nové knihy na pokračování Vnučka čaroděje Modromíra, jsme si uvědomili, jak je hezké pomáhat ostatním, co nám dělá radost atd. Děti si vytvořily čtyřlístek pro štěstí a kouzelný pokojíček.

Při žertovné věštbě "Co nás čeká v novém roce", si děti kromě chechtání nad tím, co jim vyšlo, zopakovaly sčítání (součet hodů tří kostek) a čtení ("věštba"). Čtení jsme podpořili i návštěvou žákovské knihovny.

Protože počasí venku nebylo na dlouhé pobývání, tak jsme si oblíbené bunkry udělali v družině. To bylo radosti. :) A kromě toho jsme si zahráli spoustu her, zatančili, zaskotačili atd.