Týdenní plán 1. třídy

V přípravné třídě se tento týden zase děly věci. Děti asi cítí, že se konec školního roku blíží a chtějí toho ještě jako předškoláci stihnout co nejvíce.


Jarní strom - nejdříve nám vykvetly pod stromem pampelišky, pak na stromě narostly lístky a nakonec jsme vytvořili hnízda, která jsou už plná ptáčat.Naši zahradníci - děti si vyzkoušely, jak od semínka vyroste hrášek. Proces začal klíčením, pak zasazením a postupným zaléváním a pozorováním všem vyrostly sazenice hrášku. Opravdu děti měly starost a každý den si hlídaly svůj květináč.Hrátky venku - děti měly křídami nakreslit jakoukoliv kytičku. A hraní venku je opravdu baví.Dopravní prostředky - začalo to na tabletech s paní ředitelkou a konečně jsme se dostali do finále a děti si svoje výtvory slepily.Překvapení - nezapomněli jsme ani na maminky, i když jsme měli týden zpoždění.