Týdenní plán 6. třídy

Ve čtvrtek ráno vyrazilo osm čtvrťáků poznávat krásy hlavního města.

Podívejte se, jak cestovali TAM a zase ZPÁTKY.

Cesta do Prahy byla náročná. Poznáte kolik druhů dopravních prostředků použili?Prvním navštíveným místem byl Pražský hrad. Jak je patrné z fotografií, měli  cestovatelé hrad sami pro sebe. Takže si prohlídku náležitě užili.A protože horko bylo dnes všudypřítomné, ochlazení v bazénu bylo zasloužené.Stejně zasloužený byl i odpočinek. Ráno jsme se připravili a další putování.Čekáme na parník ...... a hurá na Vltavu.Na vodě nám vytrávilo.Ulicemi Starého města jsme prošli na Staroměstké náměstí. Cestou jsme se chladili zmrzlinou. Do celé zbývalo 8 minut ... a pak se rozběhl orloj.Konečně Plzeň. V Praze jsme nasedali do autobusu se zpožděním, takže jsme rádi, ze další spoj stihneme. Děti už jsou ušoupané. Po lodi nás ale už nic nepřekvapí. ... a pak už jen hodinka v posledním autobuse a jsme DOMA!