Poslední květnové dny byly ve znamení deště a také krajských kol sportovních soutěží s naší účastí.

Odznak všestrannosti

V pátek 24. 5. odjelo z předčasně z GO kurzu 9 závodníků na regionální kolo OV do Tachova.
Osmičlenný tým ve složení Adam Habart, Marcus Vávra, Kryštof Hruška, Jakub Kolář, Ema Bártíková, Rozálie Nováková, Vanessa Valná a Eliška Poulová skončil po 5 disciplínách (60 m, dálka, shyby, míček, driblink) na 15. místě.

Mezi jednotlivci bojoval také Maxim Antoš, který ve své kategorii obsadil 6. místo.

Ema Bártíková přivezla individuální medaili za 2. místo, Eliška Poulová skončila ve své kategorii bronzová.

Atletický 4boj

Stejně upršené bylo také úterý 28. 5. kdy vyrazilo družstvo starších děvčat ve složení Ema Bártíková, Rozálie Nováková, Alice Hegedüšová, Lucie Martincová a Adéla Vondrašová na krajské kolo Atletického 4boje do Přeštic. Na tamním stadionu vybojovala děvčata 5. místo.

Všem našim závodníkům děkujeme za reprezentaci a gratulujeme ke skvělým výkonům.