... uvidíme se zase v září?

OpArt
Tématem byly optické klamy, optická iluze. Zkusili jsme si vyrobit OpArt kostky.

Hundertwasser
Kdo je to Hundertwasser? Líbí se vám jeho tvorba (obrazy)? Šikovné ručičky se k jeho umění přiblížily - voskovkami dokreslily část obrazu.

Školní pozemek je pestrý. Děti pestrost využily. Natrhaly a pomocí tiskařské barvy a válečku přenesly rostliny na čtvrtku.

Těšíme se na léto
Pojedeme k moři?
Písek je jemný, teplý a občas se objeví mušlička.
Oblíbená letní obuv - žabky.
Podívejte se na naše návrhy bot. Které žabky byste si koupili?

Zakončení kroužku
Kroužek Šikovné ručičky se rozloučil výletem na borský zámek.
Na zámku nás čekala zámecká paní. Prohlídka trvala asi hodinu. Potěžkali jsme si dělovou kouli a meče. Z dívek se na chvíli staly hradní dámy. Také jsme si prohlédli vystavené kostýmy. Byli jsme všichni stateční, vylezli jsme na věž a pozorovali okolí.
Přišel čas i na svačinu. 117 schodů všechny zmohlo.
Děti obdržely absolventský list o úspěšném ukončení kroužku.
Zpět do Stráže jsme využili vlakovou dopravu. Aby čekání na vlak bylo příjemnější a výlet byl zakončen sladkou tečkou, dostal každý výborného nanuka.

A to je vše. Letos kroužek Šikovné ručičky končí.
Přejeme vám krásné prázdniny a pěkné léto. Budeme se těšit na nový školní rok a doufáme, že se opět shledáme v hojném počtu jako letos.

Aneta Veřtatová a Šárka Langmajerová