ředitelka školy: Mgr. Hana Pilařová   zástupkyně ředitelky: Mgr. Martina Tokarová

PT 15 dětí Bc. Věra Koktová VI. tř. 12 žáků Mgr. Pavla Šilbochová
I. tř. 18 žáků Mgr. Hana Navrátilová VII. tř. 24 žáků Mgr. Petr Bártík
II. tř. 18 žáků Mgr. Vladimíra Pintová VIII. tř. 11 žáků Mgr. Ludmila Sinkulová
III. tř. 14 žáků Mgr. Lenka Bártíková IX. tř. 20 žáků Mgr. Kateřina Šrámková
IV. tř. 20 žáků Mgr. Hedvika Královcová      
V. tř. 12 žáků Mgr. Alena Vaňousová      

Bez třídnictví: Mgr. Lenka Lapská, RNDr. Lenka Vašíčková
Speciální pedagog: Mgr. Jana Květová
Vychovatelky ŠD: Jaroslava Pachlová, Alena Říhová, Jaroslava Radošová
Asistentky: Pavlína Nováková, Alena Říhová, Aneta Veřtatová,Mgr. Jana Květová. Irena Stuchlíková, Petra Novotná, Šárka Langmajerová DiS., Jaroslava Radošová, Michaela Martincová, Martina Prokopová, Helena Ondřichová, Romana Chramostová, Lucie Sochorová, Hana Hubálková

Učebny:

Pro výuku škola využívá 9 kmenových tříd, samostatné učebny pro výuku fyziky, chemie a přírodopisu, jazyků, hudební výchovy, výtvarné výchovy, dílen, informatiky, dále i interaktivní učebnu. Ke škole patří tělocvična a školní hřiště.

Žáci I. st. mohou navštěvovat tři oddělení školní družiny.
Nejen výuce slouží žákovská knihovna.