Když se venku mračí a prší, nevadí. Družinový čas si umíme užít ve všech prostorech. Papírové tvoření, frotáž, balanc, kvízy...

Děti z družiny chodí ven za každého počasí, ale když je mračivo a deštivo, umí čas aktivně prožít i vevnitř.

Prvnáčci si při čekání na skupinu druháčků stihli domů udělat spoustu barevných lístečků. Učili se pracovat samostatně, uklízet pracovní místo, pomáhat si. Po obědě se k nim přidali i druháci. Další děti si malovaly vodovkami, stavěly atd.

Dýně už nám zdobí družinu, ale ještě jsme využili dýňové šablony na jednoduchou frotáž.

Balanc čili rovnováha je v našich životech velmi důležitá. Děti z 1. oddělení si vyzkoušely, jak jim to jde na balančním prkně.

A páteční chvilku před odchodem ven a domů jsme vyplnily zábavnou hrou "Moje první Česko".