...nové "totemové" hry nebo společné kreslení totemu s projektovými partnery. Co vše nás v družině potkalo na konci týdne.

Děti si velmi oblíbily procházky se "stopařem", což je funkce v aplikaci Mapy.cz. A psala mi paní učitelka slovenských prvňáčků, že i oni byli naším prvním úkolem v aktivitě GPS art nadšení :)

Podívejte se, jaký tvar měla naše další trasa a koho jsme na procházce potkali:A tady jsou opět dokreslené obrázky, co dětem obrys trasy připomínal. Tentokrát mohly tvar i vystřihnout, nalepit a pak dokreslit:V truhle děti postupně ve čtvrtek a pátek našly další "totemové" hry. První hru Totem Zen našly už ve středu a už jsme o ní zde psali. Ve čtvrtek přibyla nová verze klasické postřehovky Jungle Speed a v pátek Labyrintix - hledej totem. Nákup všech her byl inspirován naším indiánským projektem. A ve čtvrtek jsme se také se slovenskými kamarády pustili do společného kreslení totemu v online nástroji https://www.webwhiteboard.com/. Ještě počkáme na totemová zvířátka od polských kamarádů. Zatím jsme v půlce společného úkolu:
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se