Spontánní hry, dekorace, práce ve skupinkách, boomwhackers, příprava na strašidla atd. Je pořád co dělat :)

Děti z prvního družinového oddělení toho během týdne stihnou hodně. Přinášíme kraťoučký průlet...

Na chodbu před družinou a na okna vytvořily jednoduchou podzimní dekoraci. Při tom si procvičovaly jemnou motoriku a práci se šablonou.

A protože se blíží období halloweenu a strážského strašidelného reje, začínáme se pomalu připravovat. Venku jsme motali pavučiny pro pavouky a vymýšlíme další strašidelná tvoření.

Nezapomínáme na zpívání a rytmické hry. Děti si poprvé vyzkoušely boomwhackers - různě znějící trubice.

Spontánní hry a vytváření tvoří nedílnou součást družinových aktivit.

Zkoušíme i práci ve skupinkách. Čeká nás ještě dlouhá cesta, aby se děti naučily spolupracovat a užívat si různé skupinové role.

A ani tento týden jsme nezapomněli čarovat :)