Zima, zima tu je a to se to sáňkuje, bobuje, lopatuje... Ale dobře je i v teplíčku. Podívejte se na družinové střípky z těchto dní.

Dneska jsme už po třetí hodině odpolední slyšeli venku cinkání zvonečků a chrastění řetězů, ale nic jsme se nebáli a než se děti rozešly domů, tak jsme se ve sněhu trochu vyřádili.

V pátek před rozsvěcením stromečku jsme svah u kostela pěkně vyjezdili, postavili sněhuláka a taky se strhla velká sněhová bitva s kluky z osmé třídy.

V prvním oddělení navazujeme na loňské socio-emoční učení s Emou a Emilem. Nyní v adventním duchu.

V prvním oddělení jsme na chodbě našimi recyklovanými ozdůbkami ozdobili stromeček. Také pokračujeme v detektivní hře.
Dnes jsme probírali staré družinové fotky ve stylu: "Hele, to je tvoje mamka, to je tvůj taťka, to je tvoje sestra...". :) Ve fotogalerii jsou i momentky ze stavění a her dětí.

Nakoukli jsme i do druhého oddělení, kde zase něco krásného vyrábějí.

Jinde se objeví příspěvek z dnešního mikulášského skákání. Na závěr pár fotek z minulého čtvrtka, kdy jsme ještě nevěřili, že sníh opravdu vydrží a řádili jsme i na vyježděných minikopečkách u školy.